| Wireless Output | 15W Max (Qi-Compatible) |
|---|---|
| USB Output | USB-C PD 20W + USB-A Port (5V2A) |
| Type-C Output | 5V3A, 9V2A, 12V1.5A |
| AC Outlet | UK Outlet (125V/15A) |
| Material | Fire-resistant ABS + Tempered Glass Cover |
| Installation Diameter | 82mm (3.15 inches) |
| Top Diameter | 90mm |
| Embedded Depth | 82mm |